Chcete se
stát partnery?

Rozšiřujeme síť našich provozoven po celém světě, a proto hledáme obchodní partnery na franšízingovou spolupráci.

Bylo nebylo, toto je příběh jako z pohádky, příběh jednoho českého chlapce z Ostravy jménem Jakub:

Příběh Příběh 2 Příběh 3
Příběh 4

Jakub, rozený Ostravák, byl už od útlého dětství vždy velmi cílevědomý chlapec. Nikdy si nenechal ujít nic, co v něm vzbuzovalo nadšení, lásku a příval pozitivních emocí. Byl to od přírody obchodník a miloval kontakt s lidmi. S každým se vždy dal do řeči, nikde nikdy moc neposeděl a jeho maminka ho skoro vždy našla, jak někde něco vymýšlí nebo rozebírá, mnohdy i s cizími lidmi. Byl to takový chytrý neposeda.

Jednou z jeho lásek byla odjakživa gastronomie, vždy pozoroval jak maminku, tak tatínka a kohokoli z rodiny, když sev kuchyni něco dělo. Miloval dobré jídlo, miloval dobré pití, a tak jak se dalo očekávat, jakmile mu to jen trochudovolil věk, pustil se do práce, k níž patřilo dobré pohoštění.

Jako velmi mladý se stal baristou pod světoznámou značkou Starbucks, následně pracoval pár let pro McDonald’s a po nasbírání zdejších zkušeností a fajn know-how i ze školy, kde vystudoval obor gastronomie, se rozhodl, že do toho půjde sám za sebe.

Jakub vždy chtěl dělat věci lépe a precizněji než ostatní. Jakub miluje a vždy miloval svou práci, miluje, když může kvalitně pohostit své hosty a je to něco, čím žije a pro co dýchá. Rozhodl se otevřít si v rodné Ostravě ten nejluxusnější bar široko daleko. Jak se rozhodl, tak učinil a dnes je jeho bar jedním z nejvyhlášenějších.

Roky ubíhaly, baru se dařilo, Jakub otevřel další v Opavě a bylo mu fajn.

Příběh 5

Jednoho dne šel jen tak ulicí Ostravy a zavála mu pod nos tak dokonalá vůně, že ani nevěřil tomu, co cítí. Pohltila ho zvědavost, nemohl odolat! Okamžitě se vydal směrem, odkud se vůně linula, a došel ke vchodu první pobočky Faency Fries v Česku.

Toho dne prvně ochutnal ty pravé a dokonalé hranolky Faency Fries. Hranolky z čerstvých brambor, uvnitř šťavnaté a na povrchu dokonale křupavé a zlatavé. Faency Fries se okamžitě stalo jeho více než oblíbeným místem. Zamiloval se na první ochutnání! Jak je však u Jakuba zvykem, slovo dalo slovo, popovídal si s majitelem Reném a velmi záhy z něj byl jeden z prvních franšízových partnerů ve městě Opava, které se rychle stalo pevným základem dnes již velmi úspěšné sítě bister Faency Fries

Jakubovi se v Opavě velmi dařilo, miloval smažení hranolek a jejich precizní úpravu vyvolávající mezi zákazníky naprosté nadšení. Velmi rychle se rozneslo, že v Opavě jsou Faency Fries, a místní si pobočku velice oblíbili. Nebyl by to Jakub, aby zůstal chvíli v klidu sedět a nevrhl se do dalšího kroku. Velmi záhy si otevřel Faency Fries ve Zlíně, v pořadí už Jakubově druhé pobočce a celkově osmé v síti Faency Fries.

Jakub a jeho tým pracovali tvrdě a profesionálně, dařilo se jim smažit obrovské množství hranolek a nakrmit tisíce zákazníků. Neuběhly ani dva roky a Jakub se naprostou náhodou dozvěděl, že stávající majitel už na řízení sítě Faency Fries nestačí, došla mu energie, rád by se přestěhoval mimo Ostravu a rozhlíží se po jiném oboru podnikání.

Jakubova láska k Faency Fries byla tak obrovská, že si po několikaměsíčním, velmi tuhém a náročném vyjednávání a zaplacení nehorázné sumy peněz s původním majitelem Reném plácl a stal se tak dokonce výhradním majitelem celé sítě Faency Fries, v podstatě celého hranolkového království s pobočkami jak v Česku, tak i za hranicemi.

Dnes čítá čistě Jakubův tým v síti Faency Fries více než 70 zaměstnanců a jeho pobočky najdete už v šesti městech a na sedmi místech v Česku. Jakub a Faency Fries, to je láska jako trám, láska, co nezná hranic, a je to osudová láska do konce života.

Příběh 6

Dnes, když se Jakuba zeptáte:

Co děláte?
Odpoví: Nejoblíbenější hranolky ve městě!

Jak to děláte?
Odpoví: No přece poctivě a čerstvě!

Proč to děláte?
Odpoví: Protože milujeme hranolky!

Zazvonil sice zvonec, ale pohádky o Faency Fries zdaleka není konec…

Pojď s námi i ty psát Faency pohádku s happy endem.

Můžeme vám nabídnout kooperativní franchising FÆNCY FRIES, kdy vám poskytneme ucelený koncept na klíč. Ten zahrnuje vše, od poradenství při výběru lokality, návrhu prodejny a pomoci při realizaci, přes kompletní vstupní školení a technickou podporu, až po zajištění celé logistiky, poradenského servisu a marketingové podpory.

Kontakt

Pro více informací o naší budoucí spolupráci kontaktujte:

Jakub Herman
FF franchise manager
herman@faencyfries.cz
Tel: +420 603 731 520