Franšízing

Intro

Všechno se točí kolem slova FÆNCY ve kterém je použito severské písmeno Æ, které vizuálně kombinuje psanou a fonetickou verzi anglického slova fancy, které se čte [fency]. Jeho význam pro nás funguje dvojsmyslně, fancy znamená něco jako fajnový, zároveň toto slovo může být použito v otázce, které znamená “Do you fancy fries?”, tedy “Dáš si hranolky?”

Na počátku
byla brambora

Brambory Ilustrace hlízy

Výroba našich skvělých hranolek začíná daleko před dveřmi našich provozoven na polích našich dodavatelů. Klíčovým faktorem k výrobě je výběr správných brambor. Dbáme na to aby naše hranolky byly vždy z brambor vypěstovaných v České Republice, v podhůří Beskyd nebo na Vysočině. Vynakládáme maximální úsilí, abychom udrželi stejně vysokou kvalitu našich brambor v průběhu celého roku, a proto s našimi dodavateli vždy důkladně konzultujeme výběr správné odrůdy, která pak podstupuje náročné testování, než jsou hranolky servírovány našim hostům.

Ta nejlepší brambora to u nás
dotáhne i na bramboru týdne

Hranolky připravujeme podle vlastního receptu, který je inspirován vlámským postupem přípravy. Rozkrojené, čerstvé brambory se smaží dvakrát. Nejdříve po delší dobu na nižší teplotu a poté po kratší dobu na vyšší teplotu. Smažíme výhradně na rostlinném oleji, který je bez výrazné příchuti pouze ten podtrhne pravou chuť brambor, a také zajistí, že naše hranolky jsou vhodné jak pro vegetariány, tak i vegany. Posledním krokem před servírováním je pouze dosolení alpskou solí ve správném množství, které podtrhne celkovou chuť.

Řezač 2
10 sek.
krájení
2 min.
předsmažení
1 min.
smažení
konzumace

Představili jsme nový funkční design kornoutů, díky kterému vám nehrozí utopení vrchních hranolek v dipu. Všechny naše dipy vyrábíme podle vlastních receptur, které jsme pečlivě upravovali k chuťové dokonalosti. Kombinace našich hranolek a dipů vytváří výjimečnou kombinaci chutí, které dávají zavznik zážitku pro vaše chuťové pohárky, který se vám vryje do paměti.

Pak už si jen stačí vybrat tu správnou kombinaci, kterou máte rádi.

Protože
milujeme
hranolky